Netradiční dárky pro muže
Nevíte jaké dárky pro něj máte koupit? Pokud jako ženy hledáte tipy na dárky pro muže, můžeme vám poradit několik tipů na originální dárky. Zaručujeme vám, že s našimi dárky sklidíte úspěch u svých nejbližších. S dárky pro muže máme bohaté zkušenosti. Můžete koupit například americké plechové cedule, které jsou velmi pěkné a svými retro motivy určitě zaujmou. Jako dárek pro muže, můžete koupit plechovou ceduli s ryze americkým motivem, nebo s obrázkem závodního auta či svůdné ženy. Určitě nezkazíte nic dárkem jako je ručně malovaná pivní sklenice. Půllitr je pro muže vůbec dobrý dárek. TopShelf malované sklenice dovážíme do ČR a jednu řadu tvoří právě sklenice na pivo. Motivy v podobě hracích karet, pokru nebo kytary či závodních aut jsou u mužů poměrně oblíbené. Limitované série i stále motivy můžeme doporučit. Další oblíbené dárky pro muže jsou alkoholové dárky. Jsou to předměty a produkty, které mají něco společného, jak už název napovídá s alkoholem. Který muž, kterého znáte se rád nenapije?

Netradiční dárky jsou ideální pod stromeček.

Ať už se jedná o dárky pro muže k narozeninám, nebo k svátku, lahvinka alkoholu vždy potěší a jako doplněk můžete kopit nějakou tu srandičku. Velmi oblíbené jsou alkoholové hry jako člověče nezlob se s panáky. Když vás protihráč vyhodí, můžete se napít, prohraje ten, kdo se opil nejvíce. Tyto dárky jsou dále prezentovány Alkoholovou ruletou, která má stejná pravidla jako v kasinu, pouze se u ní trochu více pije. Pro drsnější muže varianta s mlékem a jinými nápoji v kombinaci s alkoholem nahrazuje ruskou ruletu. Jako další dárky pro muže spojené s alkoholem vám můžeme doporučit např. pro zedníky lžíci s panáky, nebo pro všechny v létě panáky ledové pro osvěžení. Pokud je váš muž zarytý abstinent a produkty s panáky jsou pro něj jako dárek pro muže absolutně nevhodně, doporučíme vám další dárky pro muže. Dárky pro muže mohou být totiž z čokolády. Nejenom ženy rády mlsají sladkosti, a když je taková čokoláda s chlapským motivem, je vhodná určitě i jako dárek pro muže. Příkladem může být souprava na holení z čokolády, nebo klasická sada čokoládového nářadí. Čokoládový notebook také jistě potěší nejen počítačového nadšence, ale kdejakého dalšího muže. Pokud se vašemu muži nelíbí čokoládové dárky a nemá rád alkohol ani sladkosti, budete to mít těžší, ale stále pro vás máme spoustu tipů na dárek pro muže.

Netradiční a dárky pro celou rodinu, které vás zaručeně pobaví. Nakupte originální dárky, o kterých jste ani netušili, že existují.

Zapomeneme tedy i na dárky jako jsou plechové cedule a sklo a soustředíme se na ptákoviny. Zde pro vašeho muže najdeme určitě nějaký ten tip na dárek. Jedná se skutečně o vtipné dárky pro muže, tzn. že se předpokládá, že obdarovaný má smysl pro humor. Samozřejmě není cílem někoho urazit, proto si dobře rozmyslete, zda svému muži věnujete jako dárek třeba minigolf na toaletu, i když takové antistresové prso je poměrně hodně oblíbené. Příklady dalších ptákovin můžeme doporučit  Cigareta pero, což je propiska imitace cigarety, vyhledávač klíčů, otvírák na pivo s počítadlem, ale to zase spíše souvisí s alkoholem a jsou to dárky levnější, tedy vhodné spíše jako dárky pro muže k svátku. Pokud bychom hledali mezi ptákovinami dárky pro muže k narozeninám můžeme doporučit Kosmetický balíček pro myslivce (vhodný jako dárek pro myslivce), pozemek na měsíci nebo Fotbalovou helmu pro pivaře. Dárky pro fanoušky jsou také zajímavým oborem. Zde můžeme uvést několik originálních dárků jako fotbalové dresy nebo hokejový dres na zakázku přímo pro vašeho partnera. To může být mimochodem pro fanouška vhodný dárek k padesátinám.Jakkoli muži většinou nemají rádi romantiku a svátek svatého Valentýna, určitě jim dárek k valentýnu udělá radost. Máme pro vás několik tipů na valentýnské dárky pro muže, nebo tipy na dárky pro muže k výročí. To jsou všechno velmi podobné produkty. Opět můžeme doporučit plechové cedule, které mají velké množství vhodných motivů, různé fotorámečky nebo určitě erotické hry a dárky. Erotické zboží  tvoří samostatnou kapitolu dárků pro muže. Takovým dárkem uděláte určitě radost jemu i sobě. Nabízíme několik erotických her, které jsou v mnoha ohledech jedinečné. Jednak proto, že je na český trh dovážíme výhradně, a také proto, že jsou hratelné a užijete si u nich spoustu zábavy a sexu. Řekněte, co vašeho muže potěší více? Sex je skutečně nejlepší dárek pro muže. Pokud se vám nelíbí erotické hry, nebo na ně z jakéhokoli důvodu nemáte čas, můžete si koupit sexy mašli a darovat svému muži sama sebe.Můžeme vám také doporučit zážitkové dárky, kde jsou nejvíce oblíbené adrenalinové dárky pro muže. Zážitky jsou v posledních letech v módě a určitě neuděláte špatně takovým dárkem, který si váš miláček užije. Vánoční dárky pro muže popisujeme v jiné kategorii a tipy na dárky pro muže k vánocům máme skutečně zpracované velmi podrobně.

Na eshopu Netradicni-darecky.cz můžete také využít vyhledávač dárků, kde si vyberete pro koho dárek vlastně potřebujete. Dárek pro muže, dárek bratrovi, dárek pro tátu, dárek pro dědečka, dárek pro kluka, dárek pro přítele, dárek pro manžela, dárek kamarádovi a další. Luxusní dárky pro muže nemůžeme obstojně uspokojit, ale nabídnout je možné například hodinky, které jsou kvalitním a oblíbeným dárkem pro muže. Rozdělují ciferník na tři části: pivo, sex a fotbal. Skutečně originální dárek pro chlapa. A nakonec jako vtip přidáme ještě pro pobavení gramaticky samozřejmě nesprávně typy na dárky pro muže. Tak milé dámy, přejeme vám dobrou volbu při výběru dárků pro pány.

Vybrat vtipné dárky pro muže je poměrně lehké. Kvalitní dárky k výročí za rozumné ceny. Poradíme vám jak vybrat originální svatební dary.

Dárky pro tátu

 Na této stránce najdete zaručené tipy na dárky pro tátu. Hledáte dárky pro tátu, dárky pro tatínka, dárky pro otce? Jste na správné adrese. Poradíme vám jak na to. Především musíme vaše tatínky a otce rozdělit na věkové skupiny. Je asi rozdíl darovat tátovi dárek ke čtyřicátým narozeninám, nebo dárek k 50. Dárek k padesátinám je pak ještě jiný, než dárek k šedesátinám. Pokud máte na mysli dárky pro ještě starší tatínky, pak už je specifikujeme jako dárky pro dědečky. Dárek pro dědečka vám můžeme doporučit také, ale na této stránce se budeme věnovat dárkům pro tátu. V internetovém obchodě ALIBALI vám doporučíme zaručeně originální dárky. Samozřejmě pokud chcete nakoupit nudnou bonboniéru, nebo čokoládu tak nepotřebujete poradit, k tomu vám poslouží kdejaká samoobsluha. Nic také váš tatínek nebude namítat proti lahvince dobrého alkoholu, tedy pokud není zarytý abstinent. ale určitě je dobré narozeniny nebo svátek, či jakoukoli jinou příležitost k obdarování trochu odlehčit a buď jako doplněk, nebo jako hlavní dárek věnovat tatínkovi něco zajímavého. Rozdíl kromě věku bude asi také v tom k jaké příležitosti dárek kupujete. Pokud kupujete dárek k narozeninám, asi budete mít na mysli jiné produkty, než když budete kupovat dárek k svátku. V každém případě vám doporučíme dárky pro muže, v tomto konkrétním případě dárky pro vašeho tatínka.

Jako dárek pro rodiče, nejenom pro tatínky jsou vhodné zážitky. Pokud chcete za dárek pro rodiče utratit trochu více, můžete jim koupit krásný víkend pro dva. Relaxační víkendové pobyty patří mezi nejoblíbenější komodity, a pro rodiče jsou ideální. Odpočinou si od každodenního stresu a také od vás (tedy pardon). Mezi zážitky najdete určitě i spoustu dalších tipů na dárky. Například jako dárek pro tátu je vhodná škola smyku, let balónem nebo jízda hummerem. Určitě se dají doporučit i vyhlídkové lety nebo třeba kurzy vaření. Skutečně nejoblíbenější dárky jsou ale víkendy a wellness pobyty. Můžete je koupit i jako vánoční dárky pro rodiče. Dostanete poštou balíček, ve kterém je certifikát s platností na půl roku. Během této doby si tatínek a maminkou mohou zamluvit libovolný volný termín u poskytovatele konkrétního zážitku.

Máme pro vás ale  i další inspiraci na dárky pro otce. Pro mladší tatínky tu máme celou řadu legračních dárků. Antistresové prso, minigolf na toaletu, či otvírák na pivo s počítadlem. Pokud hledáte něco decentnějšího pro starší tatínky, pak bychom vám mohli doporučit americké ručně malované TopShlef sklenice s několika skutečně vhodnými motivy pro tátu, ale také americké plechové retro cedule. Nějaký vhodný motiv pro tatínka podle jeho koníčků a vkusů určitě najdete. Cedulí nabízíme více než sto druhů. Doporučit jako dárek pro tatínka můžeme také hledač klíčů neboli vyhledávač klíčů, který slouží těm zapomnětlivějším pro to, aby našli nejen svoje klíče, ale to je spíše dárek k svátku. Dále určitě nezklamete flashkou, tedy oficiálně usb flash diskem, které nabízíme v různých tvarech a velikostech, zejména samozřejmě jako zajímavé dárky, tudíž jsou něčím netradiční, zejména vzhledem. Použít ale můžete i příslušenství k počítači, třeba zajímavé myši ve tvaru autíčka. Vždyť kdo si hraje nezlobí ani v pokročilém věku.

Gadgets jsou malé předměty většinou technického rázu, které mají určitou specifickou funkci, ale zároveň jsou často populární novinkou na trhu. Originální a dárky jsou určeny pro všechny, kteří chtějí oslavenci dát nevšední věc.

Dárky pro přítele

Na této stránce najdete vhodné dárky pro přítele či vašeho partnera. Podáme vám doporučení na srandovní dárky, ale i originální dárky pro vašeho přítele. Hned v úvodu milé dámy musíme doporučit erotické dárky. Jedná se o velmi oblíbené dárky pro přítele. Zažijete spolu intimní chvilky, na které jen tak nezapomenete, navíc se obdarujete vlastně i sebe. Exklusivně dovážíme do ČR dvě zcela nové erotické hry Rozkoš a Sladké hříčky.  Erotická hra Rozkoš má velmi jednoduchá pravidla. umožní Vám zbavit se zábran, užít si milostného dovádění a poznat svoje i přítelovi touhy a přání. Hru Rozkoš doporučuje i měsíčním Playboy, nebo se o ní alespoň zmiňuje a popisuje ji částečně v článku „Jak si hrát“ (Playboy č. 10 (154), říjen 2005, str. 62). Hra Sladké hříčky je nová erotická hra pro dvojice, s níž si splníte tajné erotické sny. S touto hrou zažijete sexy dobrodružství v posteli. Osladíte si společné chvilky se svým přítelem a užijete si společné chvilky ve dvou při plnění erotických úkolů. Hodně oblíbená u zákazníků je také hra kamasutra, nebo zcela obyčejná, ale stále velmi zábavná hra Kostky lásky, kterou můžete znát i z několika filmů.

Další tipy na dárky pro přítele jsou ptákoviny. Antistresové prso menší velikosti jistě váš přítel jako vtipný dárek ocení. Určitě se také zasměje u minigolfu na toaletu, který mu zkrátí jistá čekání. Srandovní dárky, jakými jsou ptákoviny jsou jako dárek pro přítele skutečně vhodné. Pokud samozřejmě nehledáte hlavní dárek například k 30 narozeninám. To bychom vám doporučili jiné třeba luxusní dárky pro muže. Žertové dárky jsou ale u mužů velmi oblíbené, proto jimi určitě nic nezkazíte.

Další samostatnou kategorii tvoří plechové cedule. Americké plechové retro cedule jsou vhodné jako retro dárky, ale hlavně zahrnují rozmanité motivy, od vnadných slečen až po závodní auta a ryze americké cedule. Jsou mezi nimi i legrační a vtipné nápisy a hlášky (samozřejmě v angličtině). Plechové cedule jsou z kvalitní ocele, dovážené přímo ze Spojených Států. Plechov retro cedule jsou vhodné i jako svatební dary. Dále vám můžeme jako dárky pro přítele doporučit flash disky. Tyto nejsou dovážené z Ameriky, ale z Číny, ale jsou to oblíbené dárky pro muže, především díky svým motivům jako USB flash disk pistole, USB flash disk lego, nebo myš ve tvaru autíčka či basketbalového míče. Flashky, flash disky a myši k počítači k portu USB jsou super dárky.

Namátkově vybíráme další tipy na dárečky pro přítele:

poker set

antistresový míček

alkoholické člověče nezlob se

chladící půllitr na pivo

alkoholová ruleta

digitální otvírák s počítadlem

Samozřejmě pro náročnější přítele tu máme zážitkové dárky. Hodně oblíbené jsou například čtyřkolky, nebo pivní lázeň či thajské masáže. Pro milovníky adrenalinových dárků můžeme doporučit tandemový seskok (seskok padákem), nebo jiné zážitky. Ovšem nedoporučujeme to jako dárek pro dědečka.


Reklama:


Svítící tyčinky, chemické světlo, lightstick je skvělý doplněk na různé oslavy, párty, akce, diskotéky.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!